Clothes for women with a spice of elegance

„Vienintelis grožis, kuris nevysta – elegancija“ , – Audrey Hepburn.

Chère Madam drabužiai moterims – estetiškas ir prabangus Armani šilko prisilietimas, savo galiomis gebantis nustebinti ir sužavėti, sukelti kibirkštį ir palikti pėdsakus.

Rankų darbo, stilingi drabužiai moterims suteiks pasitikėjimo savimi ir tikrai neleis likti nepastebėtai. Išskirtinės, meilės ir rūpesčio prisotintos moteriškų drabužių kolekcijos siuvamos iš kruopščiai atrinktų medžiagų, detalėms skiriamas ypatingas dėmesys užtikrina aukščiausią mūsų produktų kokybę. Moteris, vilkinti prabangų Armani šilko drabužį – subtili, elegantiška dama, savo stiliaus pojūčiu galinti užkariauti akimirką. Skaityti daugiau

The most popular goods

Kokybė – tai neatsiejama mūsų kūrybinio proceso sąvoka. Chère Madam kolekcijų drabužiai moterims, tai ne tik stiliaus detalė, tai jausmas.

Black vest - dress with pleats

99.00 101.00 
M S
No Yes (+2€)

Pilka elegantiška palaidinė

59.00 61.00 
M S
No Yes (+2€)
Sold out

Pink elegant blouse

59.00 61.00 
M S
No Yes (+2€)
Hot
Drabužiai moterims: satino palaidinė

White elegant blouse

55.00 57.00 
M S XS
No Yes (+2€)
pilkas chalatas

Gray robe

59.00 61.00 
Universal size
No Yes (+2€)
pilki naktiniai

Gray nightwear

51.00 
M S
No Yes (+2€)
pastelinis chalatasPastel nightwear and robe

Pastel robe

69.00 71.00 
Universal size
No Yes (+2€)
pasteliniai naktinukai

Pastel nightwear

49.00 51.00 
L M S
No Yes (+2€)
More...
White nightwear and robe

The quality fabric that lurks on the skin is a symbol of love for oneself

Dauguma prekinio ženklo Chère Madam produktų yra pagaminti iš „Armani“ šilko audinio. Dažnai sulaukiame klausimo – koks tai audinys, ar tai šilkas, o gal satinas?

Naujomis technologijomis pagamintas dirbtinio šilko audinys pavadintas žymaus dizainerio G. Armani pavarde, nes buvo naudojamas „Emporio Armani“ drabužių kolekcijos pristatymo metu. Elegantiškai krentantis ant kūno naujos kartos Armani šilkas yra naujiena Lietuvos rinkoje. Ši medžiaga kerinčiai žvilga, maloniai priglunda ir leidžia kūnui kvėpuoti. Dirbtinis šilkas ramina sudirgusią odą ir pašalina sausumą.

Šio audinio drabužiai moterims – tai ne tik estetika ir elegancija, tai švelnus prisilietimas ir rafinuotumo jausmas, ką bedėvėtum. Pradedant lengva blouse kasdieniam ritmui, tęsiant elegantiška suknele stilingiems, nekasdieniams susitikimams ar vakarams, o užbaigiant dieną karališkai glundančiais naktinukais. Viską vainikuoja – lengva kūno dulksna, kurios aromatas tik sustiprina drabužio sukeliamus malonius jausmus.

Ką su Armani šilku turi bendro satina? Skaityti daugiau

Newsletter

Get the offers first from Chere Madam:

 


© Copyright 2022 Chere Madam