Drabužiai moterims su elegancijos prieskoniu

„Vienintelis grožis, kuris nevysta – elegancija” , – Audrey Hepburn.

Chère Madam drabužiai moterims – estetiškas ir prabangus Armani šilko prisilietimas, savo galiomis gebantis nustebinti ir sužavėti, sukelti kibirkštį ir palikti pėdsakus.

Rankų darbo, stilingi drabužiai moterims suteiks pasitikėjimo savimi ir tikrai neleis likti nepastebėtai. Išskirtinės, meilės ir rūpesčio prisotintos moteriškų drabužių kolekcijos siuvamos iš kruopščiai atrinktų medžiagų, detalėms skiriamas ypatingas dėmesys užtikrina aukščiausią mūsų produktų kokybę. Moteris, vilkinti prabangų Armani šilko drabužį – subtili, elegantiška dama, savo stiliaus pojūčiu galinti užkariauti akimirką. Skaityti daugiau

Populiariausios prekės

Kokybė – tai neatsiejama mūsų kūrybinio proceso sąvoka. Chère Madam kolekcijų drabužiai moterims, tai ne tik stiliaus detalė, tai jausmas.

Išpardavimas
IšparduotaIšpardavimas

Pilkas chalatas

49.00 52.00 
Išpardavimas

Pastelinis chalatas

49.00 
Išpardavimas

Pasteliniai naktiniai

39.00 42.00 
Hot

Baltas chalatas

89.00 92.00 
Hot

Balti naktiniai

69.00 72.00 
Hot
IšparduotaIšpardavimas

Pasteliniai naktiniai ir chalatas

69.00 72.00 
Daugiau...

Prie odos glundantis kokybiškas audinys – meilės sau simbolis

Dauguma prekinio ženklo Chère Madam produktų yra pagaminti iš „Armani“ šilko audinio. Dažnai sulaukiame klausimo – koks tai audinys, ar tai šilkas, o gal satinas?

Naujomis technologijomis pagamintas dirbtinio šilko audinys pavadintas žymaus dizainerio G. Armani pavarde, nes buvo naudojamas „Emporio Armani“ drabužių kolekcijos pristatymo metu. Elegantiškai krentantis ant kūno naujos kartos Armani šilkas yra naujiena Lietuvos rinkoje. Ši medžiaga kerinčiai žvilga, maloniai priglunda ir leidžia kūnui kvėpuoti. Dirbtinis šilkas ramina sudirgusią odą ir pašalina sausumą.

Šio audinio drabužiai moterims – tai ne tik estetika ir elegancija, tai švelnus prisilietimas ir rafinuotumo jausmas, ką bedėvėtum. Pradedant lengva palaidine kasdieniam ritmui, tęsiant elegantiška suknele stilingiems, nekasdieniams susitikimams ar vakarams, o užbaigiant dieną karališkai glundančiais naktinukais. Viską vainikuoja – lengva kūno dulksna, kurios aromatas tik sustiprina drabužio sukeliamus malonius jausmus.

Ką su Armani šilku turi bendro satina? Skaityti daugiau

Naujienlaiškis

Gaukite pasiūlymus pirmi iš Chere Madam:

 


© Copyright 2022 Chere Madam