Одежда для женщин с привкусом элегантности

„Vienintelis grožis, kuris nevysta – elegancija” , – Audrey Hepburn.

Chère Madam drabužiai moterims – estetiškas ir prabangus Armani šilko prisilietimas, savo galiomis gebantis nustebinti ir sužavėti, sukelti kibirkštį ir palikti pėdsakus.

Rankų darbo, stilingi drabužiai moterims suteiks pasitikėjimo savimi ir tikrai neleis likti nepastebėtai. Išskirtinės, meilės ir rūpesčio prisotintos moteriškų drabužių kolekcijos siuvamos iš kruopščiai atrinktų medžiagų, detalėms skiriamas ypatingas dėmesys užtikrina aukščiausią mūsų produktų kokybę. Moteris, vilkinti prabangų Armani šilko drabužį – subtili, elegantiška dama, savo stiliaus pojūčiu galinti užkariauti akimirką. Читать далее

Самые популярные товары

Kokybė – tai neatsiejama mūsų kūrybinio proceso sąvoka. Chère Madam kolekcijų drabužiai moterims, tai ne tik stiliaus detalė, tai jausmas.

продажа
Распроданный

Серый халат

59.00 61.00 

Пастельный халат

59.00 62.00 
Hot

Белый халат

69.00 72.00 
Hot

Белая ночная рубашка

69.00 72.00 

Черный халат

59.00 62.00 
продажаHot
Более ...

Качественная ткань, лежащая на коже, является символом любви к себе.

Dauguma prekinio ženklo Chère Madam produktų yra pagaminti iš „Armani“ šilko audinio. Dažnai sulaukiame klausimo – koks tai audinys, ar tai šilkas, o gal satinas?

Naujomis technologijomis pagamintas dirbtinio šilko audinys pavadintas žymaus dizainerio G. Armani pavarde, nes buvo naudojamas „Emporio Armani“ drabužių kolekcijos pristatymo metu. Elegantiškai krentantis ant kūno naujos kartos Armani šilkas yra naujiena Lietuvos rinkoje. Ši medžiaga kerinčiai žvilga, maloniai priglunda ir leidžia kūnui kvėpuoti. Dirbtinis šilkas ramina sudirgusią odą ir pašalina sausumą.

Šio audinio drabužiai moterims – tai ne tik estetika ir elegancija, tai švelnus prisilietimas ir rafinuotumo jausmas, ką bedėvėtum. Pradedant lengva блузка kasdieniam ritmui, tęsiant elegantiška suknele stilingiems, nekasdieniams susitikimams ar vakarams, o užbaigiant dieną karališkai glundančiais naktinukais. Viską vainikuoja – lengva kūno dulksna, kurios aromatas tik sustiprina drabužio sukeliamus malonius jausmus.

Ką su Armani šilku turi bendro satina? Читать далее

Новостная рассылка

Сначала получите предложения от Chere Madam:

 


© Copyright 2022 Chere Madam